Pomoc świadczona przy Parafii

1. Stowarzyszenie Ochrony i Pomocy Rodzinie „SOPRA” świadczące bezpłatną pomoc psychologiczną i prawną, rodzinom oraz dzieciom i młodzieży z rodzin alkoholowych a także pomoc rodzicom mającym kłopoty w kontaktach z własnymi dziećmi.

2. Stop Bezprawiu dla osób poszkodowanych przez instytucje powołane do egzekwowania prawa – w ramach Stowarzyszenia Poszkodowanych przez Organa Sprawiedliwości – porady w poniedziałek, 17-18, tel. 723 044 113; www.stopbezprawiu.org

– sala Jerycho

3. Radca prawny – wtorki i czwartki godz. 17.00, Sala w dolnej kondygnacji kościoła

4. Grupa AA „Bursztynowa” mityng AA soboty, godz. 17.00 – 19.00 ) . Wszystkie mityngi są otwarte. sala „Betania”, wejście od biblioteki.

Masz problem z alkoholem? Zadzwoń do AA: Krzysztof – 669 197 660, Włodek – 605 316 810 lub

5. Grupa Al-Anon „Jutrzenka” mityngi w każdy wtorek, godz. 17.00 – 19.00 w sali „JERYCHO” w podziemiu kościoła, wejście od parkingu i biblioteki. Mityng otwarty – ostatni wtorek miesiąca.