Bierzmowanie

Harmonogram spotkań wszystkich kandydatów do bierzmowania:

  1. 8 marca (niedziela) o 19:00 w kościele – spotkanie organizacyjne
  2. 28 marca (sobota) o 19:00 w kościele – próba (odwołana; będzie zmiana terminu)
  3. 19 kwietnia (niedziela) o 19:00 w kościele – próba
  4. 24 kwietnia (piątek) o 19:00 w kościele – próba

Na wyżej wymienionych spotkaniach obecność jest obowiązkowa.

Bierzmowanie odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 11:00.

Aktualna lista osób przystępujących do sakramentu bierzmowania.
Z listy zostały usunięte osoby, które nie przyniosły świadectwa chrztu.
Pierwszy termin minął z końcem października a drugi termin minął z końcem grudnia.
Grupa I

Opiekun: ks. Damian Ziętek

Spotkanie: termin spotkań z ks. Arturem

  1. Anzorge Michał
  2. Babiarz Katarzyna
  3. Bartkowicz Wanesa
  4. Bącik Artur
  5. Bielak Zuzanna
  6. Brzozowska Paulina
  7. Dębiak Szymon
  8. Drabik Jakub
  9. Dziewicka Małgorzata
  10. Głaz Maja
  11. Greguła Jakub
  12. Kacerek Nadia
  13. Kostka-Szymański Michał
  14. Kropornicka Klaudia
  15. Krysiak Magdalena
  16. Kwiatkowska Martyna
  17. Lipska Oliwia
  18. Łopuszyńska Maja
  19. Łukasik Kamil
  20. Margol Bartosz
  21. Mazurek Aleksandra
  22. Osojca Jakub
  23. Ostrowska Julia
  24. Olszewska Karolina
  25. Olszewska Magdalena
  26. Radecki Piotr
  27. Rumiński Kacper
  28. Wawrzycka Martyna
  29. Winiarska Alicja
  30. Zdeb Weronika
  31. Zygmunt Iga
  32. Żminda Piotr

Grupa II

Opiekun: ks. Andrzej Boryc

Spotkania: I Niedziela miesiąca o 19:00 w kościele

  1. Bałabuch Milena
  2. Basiak Julia
  3. Bogusz Dominika
  4. Chachaj Emilia
  5. Dębiak Szymon
  6. Grabowski Antoni
  7. Hołowiecki Kacper
  8. Kałkus Gabriela
  9. Kamiński Oskar
  10. Kasperek Nadia
  11. Kowaluk Natalia
  12. Kubajka Jakub
  13. Mazurek Natalia
  14. Mulawa Paweł
  15. Murat Kinga
  16. Ostrowska Julia
  17. Próchniak Maciej
  18. Sawa Milena
  19. Sawecka Anna
  20. Sekulski Michał
  21. Stadnik Natalia
  22. Szymański Błażej
  23. Tkaczyk Paweł
  24. Wasilewski Jakub
  25. Wiejak Bartłomiej
  26. Wyżlic Antoni
  27. Zielonka Szymon
  28. Zięba Zuzanna
  29. Złomańczuk Marcel
  30. Żak Justyna
  31. Żelazny Maciej

Grupa III

Opiekun: ks. Hubert Wysmulski

Spotkanie: 28 marca (sobota) o 10:00 przy zakrystii

  1. Baran Wojciech
  2. Bęczyńska Karolina
  3. Błaszkowski Kacper
  4. Bojarczuk Mateusz
  5. Daszczyk Julia
  6. Futa Tomasz
  7. Gawron Weronika
  8. Głowińska Milena
  9. Godula vel Gorgol Katarzyna
  10. Jarzynka Julia
  11. Król Mateusz
  12. Kulawiak Martyna
  13. Matejuk Maksymilian
  14. Matuszewska Alicja
  15. Nogal Michał
  16. Paprota Szymon
  17. Szymczyk Grzegorz
  18. Tylec Iga
  19. Wasil Zuzanna
  20. Wertel Amelia
  21. Wiejak Weronika
  22. Wojtysiak Jonasz
  23. Wróblewski Filip
  24. Zarzecki Szymon
  25. Zepchła Zuzanna
  26. Żelazek Jakub

Grupa IV

Opiekun: ks. Tomasz Radliński

Spotkanie: 15 marca o 15:00 w kościele

  1. Bartosiewicz Mateusz
  2. Bogucka Julia
  3. Dzikowiec Jakub
  4. Flak Aleksandra
  5. Futa Robert
  6. Gębka Karolina
  7. Gozdek Gabriela
  8. Grochal Wiktoria
  9. Jałowiec Kacper
  10. Kowal Gabriela
  11. Kowalik Patrycja
  12. Kozak Wojciech
  13. Krupińska Iga
  14. Maciejewska Angelika
  15. Mołdach Emilia
  16. Ogrodowska Wiktoria
  17. Pawęzka Katarzyna
  18. Petryszak Dominik
  19. Piechowicz Julia
  20. Piekuś Maja
  21. Plewik Patrycja
  22. Porębski Igor
  23. Skrobas Jakub
  24. Swatowski Kacper
  25. Tymczuk Bartłomiej
  26. Wojtan Maria
  27. Wójtowicz Wiktoria
  28. Zajączkowski Filip
  29. Zdrojewska Alicja
  30. Ziębowicz Wojciech

Grupa V

Opiekun: ks. Artur Hodur

Spotkania: III Niedziela miesiąca o 19:00 w kościele

  1. Artymiak Zofia
  2. Badowski Wiktor
  3. Bosy Bartosz
  4. Bednarczyk Maciej
  5. Cholewa Gabriel
  6. Dysput Natalia
  7. Dziuba Mikołaj
  8. Gąsior Mateusz
  9. Jóźwik Jakub
  10. Kańkowski Bartosz
  11. Karaś Mateusz
  12. Kucharzyk Katarzyna
  13. Majuch Paweł
  14. Nóżka Olgierd
  15. Osieleniec Kamila
  16. Paździerski Kacper
  17. Pękała Aleksandra
  18. Podgórska Karolina
  19. Podlecka Anna
  20. Rudź Mateusz
  21. Rudź Roksana
  22. Skoczek Juliusz
  23. Styżej Maciej
  24. Szczeciak Piotr
  25. Wałecki Marcel
  26. Wardziński Michał
  27. Waseńczuk Adam
  28. Wasyl Alicja
  29. Witkowicz Kamil
  30. Zgierski Adam