Marsz Solidarności Młodych

Szukasz sposobu, żeby wyrazić swoją solidarność z tym, co się dzieje na Ukrainie? A może właśnie tu przyjechałeś i szukasz młodych takich jak Ty? Działasz w wolontariacie? Pomagasz w zbiórkach? Zastanawiasz się jak pomagać? Zapraszamy Cię na Marsz Solidarności Młodych, który odbędzie się 8 marca 2022. Wyślijmy mocny sygnał o tym, że polsko-ukraińska młodzież marzy o świecie, w którym panuje pokój.
 
Będzie to czas dla nas, młodych z Ukrainy i Polski! Przestrzeń do spotkania – wspólnej modlitwy, bycia razem czy rozmów o możliwej współpracy. Jak ją wypełnimy – zależy to także od Ciebie. Przyjdź, powiedz nam o tym, co dla Ciebie ważne.
 
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:30 na Placu Litewskim, a następnie marsz przejdzie Krakowskim Przedmieściem i zakończy się czuwaniem modlitewnym w archikatedrze lubelskiej poprowadzonym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej wraz z przyjaciółmi z Ukrainy.
 
Jeśli masz możliwość, zachęcamy do ubrania się w barwy polsko-ukraińskie.